LCW JNSH.EC-BRBT-5YC8-1-20-R18
Part No
LCW JNSH.EC-BRBT-5YC8-1-20-R18
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED WHITE 2SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, J-Lead
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
110°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V