LCW CRDP.EC-KTKU-5R7T-1-350-R18-LM
Part No
Description
LED OSLON WHITE SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
800mA
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.95V