GW JDSRS1.CC-FRFT-5R8T-L1N2-120-R18
Part No
Description
DURIS E 5 3000K
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
180mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
46lm (41lm ~ 52lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
128 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
5630
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V