GW JCLPS2.EM-GUHQ-XX57-1-65-R33
Part No
Description
LED DURIS E3 WARM WHT 3000K 2SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
29lm (26lm ~ 33lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
146 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V