GW JCLPS2.EM-HPHR-XX52-1-65-R33
Part No
Description
LED DURIS E3 COOL WHT 5700K 2SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
32lm (28lm ~ 36lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
163 lm/W
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.02V