GW JSLPS1.EM-LPLR-A838-1-150-R18
Part No
Description
LED DURIS S5E WRM WHT 2700K 2SMD
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
126lm (112lm ~ 140lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
133 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.35V