GW JDSMS1.EC-FTFU-7W-L2M2-120-R18-LM
Part No
Description
LED DURIS E5 WHITE 4-SMD
Color :
White
Current - Max :
180mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
52lm (47lm ~ 57lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
138 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.15V