LCW JNSH.EC-BSBT-6V7V-L1M2-20-R18-LM
Part No
Description
LED DURIS E3 WHITE SMD
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
8lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
131 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V