LCW CQAR.EC-MRMT-6R7S-L1L2-700-R18-PA
Part No
Description
LED OSLON 2W SMD
Color :
White
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
235lm (210lm ~ 259lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
107 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.15V