GW JDSTS2.EM-H4H7-XX51-1-65-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS E5 WHITE SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
180mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
36lm (33lm ~ 39lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
195 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, Flat Leads
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.84V