GW DASPA1.EC-HQJQ-5L7N-LN-100-R18-DA
Part No
Description
LED DURIS SMD
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
250mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
130°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V