GW JTLPS1.EM-JNKL-XX56-1-150-R33
Part No
Description
LED DURIS E 2835 SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
250mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
66lm (60lm ~ 72lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
144 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V