GW JTLMS1.EM-G9H1-A333-1-60-R18-MC
Part No
Description
LED DURIS E 2835 WHITE SMD
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
150mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
27lm (24lm ~ 30lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
150 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V