GW JTLRS1.EM-K2K3-A838-1-100-R18-DS
Part No
Description
LED DURIS E 2835 WHITE SMD
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
115lm (110lm ~ 120lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
120 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.6V