GW JTLRS1.EM-K3K4-A535-1-100-R18-DS
Part No
Description
LED DURIS E 2835 WHITE SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
120lm (115lm ~ 125lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
125 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.6V