GW JTLRS1.EM-KYK2-XX510-1-100-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS E 2835 WHITE SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
2200K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
105lm (95lm ~ 115lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
109 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1113 (2835 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
2835
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.6V