LCW MVSG.EC-AZBY-4C8E-Z486-20-R18-XX
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED MINITOPLED
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
82 (Typ)
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, J-Lead
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V