LCW MVSG.EC-BXCX-4O9Q-1-20-R18-Z
Part No
Description
LED MINITOPLED
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V