GW JTLMS1.CM-G8GW-A232-1-60-R33
Part No
Description
LED E 2835 WHITE SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
150mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
26lm (23lm ~ 29lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
146 lm/W
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Supplier Device Package :
1411
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.96V