GW JTLMS1.CM-G7GV-A232-1-60-R33
Part No
Description
LED E 2835 WHITE SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
150mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
24lm (21lm ~ 27lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
131 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V