GW JSLPS1.EM-LRLS-A535-1-150-R18-XX
Part No
Description
LED DURIS S5 WHITE SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
140lm (130lm ~ 150lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
147 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.35V