GW JCLPS2.EM-HPHQ-XX37-1-65-R33-XX
Part No
Description
LED DURIS WHITE SMD
Color :
White
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
31lm (28lm ~ 33lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
156 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V