GW JDSTS2.EM-H5H7-XX33-1-65-R33-XX
Part No
Description
LED WHITE 5630 SMD
Color :
White
Current - Max :
180mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
37lm (35lm ~ 39lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
200 lm/W
Package / Case :
4-SMD, Flat Lead
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
4-SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.84V