GW QSLM31.EM-H4H8-XX52-1-65-R18
Part No
Description
LED WHITE 5700K 80CRI 3030 SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
37lm (33lm ~ 41lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
209 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.72V