GW JDSTS3.EM-H4H7-XX56-1-65-R33
Part No
Description
LED WHITE DURIS E5 5630 SMD
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
Current - Max :
200mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
36lm
Flux @ 85°C, Current - Test :
Package / Case :
2-SMD, Flat Lead
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
2-SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.75V