GW JTLPS1.EM-KLKN-A131-1-150-B-R33
Part No
Description
LED DURIS E2835 SMD
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
250mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
74lm (68lm ~ 80lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
173 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V