GW JTLRS1.EM-LWL5-XX55-1-100-C-R33
Part No
Description
LED DURIS E 2835 SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.2V