GW QSLM31.QM-G8H2-XX510-1-65-R18
Part No
Description
LED WHITE BRIGHTER OSCONIQ S 303
CCT (K) :
2200K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
200mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
27lm (23lm ~ 32lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
151 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.75V