GW QSLR31.PM-LYL1-XX52-1-150-R18
Part No
Description
OSCONIQ S 3030 LED LIGHTING
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
153lm (145lm ~ 160lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
166 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.15V