GW JTLRS1.CM-KZK2-A838-1-100-Q-R33
Part No
Description
LED DURIS E2835 WHITE SMD
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
150mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
108lm (100lm ~ 115lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
114 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
9.5V