GW JTLMS2.EM-GVH2-XX52-1-60-R33
Part No
Description
LED WHITE 2835 SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
150mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.95V