S1W0-5050507006-00000000-00001
Part No
S1W0-5050507006-00000000-00001
Description
LED WHITE STW0L6PA 5050 SMD
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
740lm
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
153 lm/W
Product Status :
Obsolete
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.5V
Manufacturer related products
    IC LED DRIVER LINEAR TRIAC 20MA
    ACRICHE 3 ASIC
    IC LED DRIVER OFFL TRIAC
    EMITTER VISIBLE 660NM 700MA SMD