KW DPLS31.SB-7H5J-E6H7-EG-1-120-R18-XX
Part No
Description
LED SYNIOS E4014 SMD
Current - Max :
180mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
43lm (36lm ~ 50lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.15V