GW JTLPS2.EM-KKKM-XX52-1-150-R33
Part No
CCT (K) :
5700K
Current - Max :
250mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
70lm (64lm ~ 76lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V