GW JTLPS2.EM-KLLL-XX53-1-150-R33
Part No
CCT (K) :
5000K
Current - Max :
250mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
78lm (68lm ~ 88lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
170 lm/W
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V