GW JTLPS2.EM-KKKM-A131-1-150-R33
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS E WHITE SMD 2835
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
250mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
70lm (64lm ~ 76lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
153 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1113 (2835 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
2835
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V