GW JTLPS2.CM-JKJM-A737-1-150-R33
Part No
Description
LED DURIS E WHITE SMD 2835
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
250mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
54lm (48lm ~ 60lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
118 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.06V