GW JTLMS1.CM-G6G9-A838-1-60-R33
Part No
Description
LED DURIS E WHITE SMD 2835
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
150mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
23lm (20lm ~ 26lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
126 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V