KW CELNM1.TG-7N2-FCBB46-15B3-S-HAN
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSLON COMPACT UX:3 SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
1A
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, No Lead Exposed Pad
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V