GW JELMS1.EM-H2H6-XX52-1-65-R33
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED ILLUMINATION DURIS E 4014 SM
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
33lm (30lm ~ 36lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
178 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V