GW JELMS2.EM-H3H7-XX53-1-65-R33
Part No
CCT (K) :
5000K
Current - Max :
120mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
36lm (32lm ~ 39lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
194 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V