GW JTLPS1.EM-KKKM-XX51-1-150-M-R33
Part No
Description
DURIS E 2835
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
250mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
70lm (64lm ~ 76lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
153 lm/W
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Supplier Device Package :
1411
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V