LCW MVSG.EC-BXCX-6P7Q-1-20-R18-XX
Part No
Description
LED SMARTLED
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
8lm (6lm ~ 9lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
123 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V