GW DASPA2.UC-HSHU-GPHR-KM-100-R18
Part No
Description
LED
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
7500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
60
Current - Max :
250mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
41lm (36lm ~ 45lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
141 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
1009
Viewing Angle :
130°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V