GW QSLM31.EM-H2H4-J8M8-1-65-R18-S
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
32lm (30lm ~ 35lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
181 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.72V