GW QSLR31.PM-L2L4-XX35-C3D4-150-R18-XX
Part No
Description
LED
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
168lm (160lm ~ 175lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
187 lm/W
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6V