GW JCLPS2.CM-GVH1-XX31-1-65-2-R33-XX
Part No
Description
DURIS
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
28lm (26lm ~ 30lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
146 lm/W
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.95V