VLM-635-58 LPO-D15-F10
Part No
VLM-635-58 LPO-D15-F10
Description
ANGLE15,CLASS1M,FOCUS:10 CM
Stock
3
Current Rating (Amps) :
50mA
Package / Case :
Cylinder (10mm Dia)
Power (Watts) :
0.39mW
Voltage - Input :
3V ~ 6V