VLM-520-58 LPO-D110-F10
Part No
VLM-520-58 LPO-D110-F10
Manufacturer
Quarton, Inc.
Description
ANGLE110,CLASS1M,FOCUS:10 CM
Stock
3
Manufacturer :
Quarton, Inc.
Product Category :
Laser Diodes, Laser Modules
Current Rating (Amps) :
80mA
Package / Case :
Cylinder (10.0mm Dia)
Power (Watts) :
10mW
Product Status :
Active
Voltage - Input :
3V ~ 6V