VLM-635-57 LPO-D110-F10
Part No
VLM-635-57 LPO-D110-F10
Description
TTL,ANGLE110,CLASS1M,FOCUS:10CM
Stock
2
Current Rating (Amps) :
50mA
Package / Case :
Cylinder (10mm Dia)
Power (Watts) :
0.39mW
Voltage - Input :
3V ~ 6V